Aktualności

Roztańczona Parada Elfów  (2020-01-01)

 Zobaczcie jak Gwardia Gryfa Bawiła się na wrocławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym
www.youtube.com/watch
   
"MuzaFantasy" kolejna impreza w klimacie fantasy   (2017-11-01)

 We wrześniu wystąpiliśmy podczas kolejnej niezwykłej imprezy w klimacie fantasy. Podczas wydarzenia „MuzaFantsy” w Lubinie przeprowadziliśmy warsztaty choragiwarskie i zrealizowaliśmy oprawę artystyczną Gali Cosplay. Dziękujemy za gorące przyjęcie, imprezy o tej tematyce już na stałe wpisały się do naszego kalendarza, z czego bardzo się cieszymy. Nasze pokazy realizowane do muzyki z najpopularniejszych gier komputerowych i filmów z gatunku fantsy doskonale wpisują się w klimat taki imprez, o czym przekonali się także organizatorzy Wrocławskich Dni Fantastyki i Polconu. 
   
ELFY ŻYCZĄ WSZYSTKIEGO DOBREGO!  (2017-01-01)

Gwardia Gryfa w tym roku odwiedziła wiele miast i krajów ze swoimi elfami, wrozkami, aniołami, mikołajami i oczywiście z RENIFERAMI! Dozobaczenia za rok!
Szczegóły w zakładce oferta
   
JARMARKI BOŻONARODZENIOWE  (2016-01-03)

 W tym roku sezon zimowy możemy zaliczyć do udanych. Elfy i Renifery odwiedziły wiele miejsc w Polsce zanosząc tam pozytywną  energię, uśmiech i radość. Tradycją stały się już nasze pokazy w ramach Wrocławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, w tym roku 13.12 zrealizowaliśmy Zimową Paradę z Reniferem Rudolfem, która pomimo fatalnej, deszczowej pogody spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności. Finałem Naszych działań na Wrocławskim Rynku był wspólny taniec Elfów i publiczności przy Wrocławskiej Choince, który okazał się absolutnym sukcesem i wprowadził widzów w magiczny, pełen radości czas Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy wszystkim szczęśliwego i obfitującego we wspaniałe wydarzenia artystyczne roku i do zobaczenie już za rok na jarmarkach bożonarodzeniowych w całej Polsce!

   
ELFY I RENIFERY NA WROCŁAWSKIM RYNKU  (2014-12-03)

30 listopada  (niedziela) 2014 roku Elfy ponownie zagościły na Wrocławskim Rynku realizując „Ognisty Korowód Elfów” w ramach Wrocławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Tym razem Elfy nie były jednak same... Korowód poprowadziła sama królowa Elfów w pięknej biało-zielonej sukni, witając z uśmiechem wszystkich przybyłych na Rynek gości i rozdając najmłodszym maleńkie paczuszki z ręcznie wykonywanymi przez same Elfy ozdobami choinkowymi. Tuż za królową kroczyli dwaj najbardziej wyczekiwani goście tegorocznego pochodu, czyli Renifery- Rudolf Czerwononosy o wielkim sercu oraz Piorun-wirtuoz lotu. Renifery zrobiły ogromne wrażenie na najmłodszych widzach. I choć na początku, z uwagi na swoje niebotyczne rozmiary wzbudzały lekki niepokój, to już po chwili latający przyjaciele Elfów, stali się ulubieńcami dzieci, które bez wahania  przytulały ich przyjemne, pluszowe głowy .  W pardzie wzięła oczywiście także udział 19 osobowa gromada wesołych, figlarnych i nieco psotnych elfów, które przyjechały do Wrocławia, aby rozbawić  i rozgrzać nieco zmarzniętych gości jarmarku. Nasze piękne Elfice rozdawały widzom zimne ognie, nie zabrakło także uwielbianych przez dzieci baniek mydlanych. Bajkowy korowód zakończył  się pod choinką magicznym  pokazem żonglerki chorągwiami i tańca ze skrzydłami w wykonaniu Elfów. Zielona drużyna niestety już opuściła Wrocław, ale w tym roku będzie można ją jeszcze spotkać, już w najbliższą sobotę na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gliwicach. Zapraszamy!
Fotorelacje:

   
OGNISTY KOROWÓD ELFÓW  (2014-11-30)

Wrocław- Rynek, 30 listopada- NIEDZIELA, godz. 17:00, wstęp wolny
 
W tym roku elfy ponownie zagoszczą na Wrocławskim Rynku ale tym razem nie będą same!.... Drużynę figlarnych i psotnych elfów wesprą dwa wesołe renifery Rudolf Czerwononosy o wielkim sercu oraz Piorun- wirtuoz lotu. Renifery z zastępu Świętego Mikołaja przylecą do Wrocławia i pomogą elfom w rozdawaniu prezentów najgrzeczniejszym dzieciom. A kto ma ochotę poznać tą wesołą drużynę nich przyjdzie w najbliższą niedzielę na Wrocławski Rynek.

A tak bawiliśmy się wspólnie w ubiegłym roku na Jarmarku:
https://www.youtube.com/watch?v=byt49gTMJZY&feature=youtu.be


TRASA KOROWODU: Ognisty Korowód Elfów ruszy ze ściany Rynku, na której znajduje się Empik, następnie na zbiegu Rynku z ulicą Kuźniczą skręcimy w stronę Feniksa, wejdziemy w Świdnicką, aż do Przejścia Świdnickiego, tam przed zejściem do przejścia zwrócimy i skierujemy się z powrotem na Rynek. Na rogu Oławskiej i Świdnickiej skręcimy w kierunku Choinki i pomnika Fredry, żeby zakończyć paradę przy zbiegu Rynku i Placu Solnego.

MIEJSCE POKAZU: Pokaz „Śnieżne Elfy” odbędzie się na placu pod choinką.

Planowany czas korowodu: około 1,5 godz.

http://www.jarmarkbozonarodzeniowy.com/jarmark

   
1 2 3 4 5 6 7 »
 
Start  |  O nas  |  Oferta  |  Galeria  |  Video  |  Zaufali nam  |  Kontakt © Gwardia Gryfa 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio