Aktualności

Gwardia Gryfa w półfinale MAM TALENT  (2012-10-20)

GWARDIA GRYFA W PÓŁFINALE MAM TALENT 20.10. 2012 godz. 20:00
 Już w najbliższą sobotę punktualnie o godz. 20:00 Gwardia Gryfa wystąpi w półfinale programu MAM TALENT. Swoim występem otwieramy programy  na żywo V edycji. To dla nas orgomny zaszczyt, a także odpowiedzialność. Zapsraszamy na najlepszy pokaz w historii Gwardii Gryfa.
http://mamtalent.tvn.pl/wideo/wszystkie-kategorie,1,1/oni-wystapia-w-pierwszym-polfinale,523719.html
   
Relacja z portalu telewizji TVN 24- występ Gwardii Gryfa w castingu do MAM TALENT  (2012-09-16)

„Sbandieratori, czyli sztuka rzucania potężnymi flagami w wykonaniu statystów wrocławskiej opery rozpoczęła kolejny krakowski wieczór "Mam talent!" i z miejsca porwała publiczność i jury programu. - Działacie lepiej niż klimatyzacja - mówiła uradowana Agnieszka Chylińska. - Tak, mamy mocne wiatry - stwierdził szef zespołu "Gwardia Gryfa", Darek.

Używając określenia Roberta Kozyry, przybyli z Wrocławia uczestnicy programu prawie "zdmuchnęli" jury z ich stołków już na wstępie wieczornych zmagań o kolejną rundę programu, prezentując niezwykle widowiskową sztukę posługiwania się flagami.
 
Zespół złożony z ośmiu osób w rytm majestatycznej muzyki wziął we władanie scenę Teatru im. Słowackiego i porwał publiczność swoim tańcem. Jury było jednogłośne - "Gwardia Gryfa" przeszła dalej, a zarazem wysoko postawiła poprzeczkę kolejnym uczestnikom programu”.
film z występu Gwardii Gryfa:
http://mamtalent.tvn.pl/wideo/wszystkie-kategorie,1,1/robia-mega-wiatry-na-scenie,474068.html

Zdjęcie z oficjalnego profilu programu MAM TALENT na facebook'u, fot. Grzegorz Press
   
Gwardia Gryfa w castingu do programu MAM TALENT  (2012-09-15)

Już w najbliższą sobotę 15.09 o godz. 20:00 Gwardia Gryfa wystąpi w programie "Mam Talent" w telewizji TVN. Nie może Was wtedy zabraknąć przed telewizorami! W czasie emisji programu wszyscy członkowie Gwardii Gryfa będą dostępni on-line. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania na forum naszego wydarzenia (poniżej link), a także na profilu Gwardii Gryfa na facebooku. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu i przeżywania tych emocji wspólnie z nami. Czekamy przede wszystkim na Wasze opinie i komentarze. 
   
Święto wina w mieście skarbów  (2012-09-09)

Już 09.09.2012 Gwardia Gryfa wystąpi w Środzie Śląskiej w ramch cyklicznej imprezy zatytułowanej "Święto wina w mieście skarbów". Już po raz drugi uczestniczymy w tej uroczytości. W zeszłym roku zaprezntowliśmy publiczności nasze pokazy artystyczne, a w tym roku oragnizatorzy poprosili nas o zapewnienie atrakcji dla najmłodszych.

Gwardia Gryfa zaprasza wszystki dzieci do GNIZADA GRYFA, wioski animacyjnej, która powstanie na rynku w Środzie Śląskiej. Zapeniemy moc arakcji: gry i zabawy, a także ciekawe i oryginalne pokazy artystyczne dla najmłodszych. Uśmiechy na twarzach milusińskich gwarantowane.

Gniazdo Gryfa zaprasza wszytkie dzieci do wspólnej zabway w godzinach: od 12:00 do 18:00.
A w programie między innymi:
- Bąbelkowa Kraina,
- Akademia Pana Kangurka,
- Balonowe Zoo,
- Zabawy z chustą animacyjną

oraz wiele innych atrakcji!
   
Turniej Rycerski w Chojnicach  (2012-08-25)

 25.08.2012 Gwardia Gryfa wystąpiła w Chojnicach- przepięknym, zabytkowym mieście na Pomorzu. Zespół zaprezentował tam godzinny program artystyczny zawierający także nasz widowiskowy spektakl "Czarny Mag". Występ Gwardii Gryfa był główną atrakcją artystyczną tego dnia i odbył się tuż przed inscenizacją oblężenia mista. Mieliśmy przyjemność występować w przepięknej scenrerii satromiejskiej fosy w otoczniu średniowieczych murów i baszt. Architektura, a także  wspaniała Chojnicka Publiczność sprawiły, że ten dzień pozostanie w naszej pamięci na długo.
   
Międzynarodowy Turniej Rycerski na Zamku w Łęczycy  (2012-08-18)

W tym roku już po raz drugi mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowym Turnieju Rycerskim na Zamku w Łęczycy i jak zawsze wynieśliśmy stamtąd ogromy bagaż pozytywnej energii. Zaprezentowaliśmy publiczności sbandieratori, czyli sztampową dyscyplinę uprawianą w Gwardii Gryfa. W pokazach brały także udział tancerki ze skrzydłami, które zachwyciły turystów swoimi oryginalnymi wstępami. Przedstawienia spotkały się z bardzo ciepłą reakcją widzów, łęczycka publiczność naprawdę potrafi docenić naszą ciężką pracę i za to Państwu dziękujemy. Podczas tradycyjnej parady z rynku na zamek nie zabrakło także naszych szczudlarzy oraz kuglarza żonglującego płonącymi pochodniami, który umilał czas  gościom jarmarku organizowanego pod murami zamku.
Tutaj znajdziecie Państw relacje z turnieju oraz zdjęcia z naszych pokazów:
A na tym filmie, szczególnie we wstępie wile ujęć z udziałem Gwardii:
   
« 1 2 3 4 5 6 7 »
 
Start  |  O nas  |  Oferta  |  Galeria  |  Video  |  Zaufali nam  |  Kontakt © Gwardia Gryfa 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio