Aktualności

Dni Gminy Długołęka  (2012-06-24)

24 czerwca Gwardia Gryfa wsytąpiła w parku w Szczodrym podczas Dni Gminy Długołęka. Uroczytość obyławała sie w pięknym, starym parku nad jeziorem. W gminie Długołęka występowliśmy już kolejny raz i jest nam z tego powodu bardzo miło ponieważ, w końcu to tam mieszka dwójka członków naszego zespołu. W zeszłym roku wytępowliśmy tam między innymi w ramch Festwalu Rzemiosła i Rekodziła oraz podczas Dni Kiełczowa. 

W tym roku zaprezentowliśmy zgromadzonej publiczności:
Bąbelkową Krainę- pokaz modelowania gigantycznych baniek mydlanych
oraz "Czarnego Maga" jeden z naszych największych spektakli plenerowych.
   
III Festiwal Chorągwi w Wilanowie  (2012-04-22)

Już 03.05.2012 Gwardia Gryfa wystąpi w Wilanowie podczas III Festiwalu Chorągwi. To dla naszej grupy ogromny zaszczyt, ponieważ to jedyna w Polsce impreza dedykowana flagarzom. Ta coroczna uroczystość ma być wizytówką artystyczną Pałacu, a jej organizatorzy chcieliby, aby w przyszłości zyskała charakter międzynarodowy. Pałac w Wilanowie stanie się w tym szczególnym dniu polską Weroną. Na dziedzińcu obiektu od godz. 12:00 do godz.17:00 będą się odbywać pokazy chorągwairskie w wywkonaniu Gawrdii Gryfa oraz Bractwa Rycerskiego Miasta Nowa Dęba  http://gwardiamiejska.pl/. To będzie prawdziwa feta dla koneserów sztuki Sbandieratori, a przede wszystkim oryginalny i ciekwy sposób na spędzenie Naszego narodowego święta. Gwardia Gryfa zaprezentuje zgromadzonej publiczności widowiskowy pokaz w wykonaniu 8 chorągwiarzy, którym podczas występu będzie towarzyszył nasz fenomenalny bębniarz. 

Na finał imprezy na godz. 16:40 dwa największe polskie zespoły chorągwiarskie zaplanowały specjalny, łączony pokaz. Celem tego widowiska będzie zaprezentownie polskiej publiczności istoty włoskiego sbandieratori tkwiącej w liczbie artystów jednocześnie żonglujących i rzucających flagami. Chorążowie z dwóch grup flagowych,na ten jeden moment, połączą swoje siły i umiejętności, aby wspólnie zaprezentować zgromadzonym widzą swoją życiową pasję.

Program i zapowiedź tegorocznego festiwalu:
http://www.wilanow-palac.pl/iii_festiwal_choragwi_3_v_2012.html
                                
   
  (0000-00-00)

 
   
« 1 2 3 4 5 6 7
 
Start  |  O nas  |  Oferta  |  Galeria  |  Video  |  Zaufali nam  |  Kontakt © Gwardia Gryfa 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio