Spektakl świąteczny na Jarmark Bożonarodzeniowy

Magiczny, nastrojowy spektakl, w którym artyści Gwardii Gryfa opowiadają świąteczną historię przeplatając ją pokazami żonglerki chorągwiami i tańca z efektownymi rekwizytami isis wings. 
    
W pokazie „Psotne elfy”  do swojego, baśniowego, zielonego świata zaprosi widzów drużyna przezabawnych skrzatów. Elfy, jak to elfy robią psikusy dzieciom i sobie nawzajem. Zielone skrzaty Gwardii Gryfa to naprawdę 
szalona 
drużyna, w  szczególności grupa flagowa. 
W pokazie pojawią się także piękne elfie wróżki, które swoim magicznym pyłem mogą uśpić, choć na chwilę, tą niesforną chorągwiarską drużynę.
 
Ale w bajkach, jak to w bajkach  zawsze musi być jakaś romantyczna historia, a że nasze wróżki to prawdziwe ślicznotki to z pewnością wpadną w oko psotnym elfom z drużyny choragwiarskiej. W finale przedstawienia elfy zaproszą wszystkich widzów do wspólnej tanecznej zabawy przy jednym z popularnych świątecznych utworów.
    Tworząc scenariusz spektaklu stroniliśmy od standardowych rozwiązań, stąd oryginalne i bogate kostiumy oraz charakterystyczna, epicka muzyka jako tło muzyczne. Pokaz zrealizowany w świątecznych barwach i szykownych strojach doskonale wpisuje się w świąteczny klimat, nie tracąc niczego z magnetyzującej widzów elegancji charakterystycznej dla pokazów chorągwiarskich.
Istnieje możliwość skorzystania z kompleksowego świątecznego programu 
1) Świąteczna parada z reniferem Rudolfem
2) Świąteczny spektakl “Psotne Elfy”
3) Gry i zabawy prowadzone przez drużynę elfów

Tak skomponowany, świąteczny program artystyczny jest niezywkle atrakcyjny i może trwać nawet do kilku godzin. Doskonale sprawdzi się podczas takich uroczystości jak: jarmarki bożonarodzeniowe, imprezy Mikołajkowe czy spotkania wigilijne.

czas pokazu: 30 min 
muzyka: świąteczne hity
kostiumy: drużyna elfów i renifer (zdjęcia, galeria)
skład artystyczny: chorągwiarze i tencerki
skład osobowy: 
6 osób/ 10 osób
powierzchnia sceniczna: 
-duży skład- 12 m x 12 m x min. 6 m (wysokość)
-mały skład- 10 m x 8 m x min. 6 m (wysokość)
Spektakl może być realizowny w zamkniętych obiektach oraz w plenerze.


 
Start  |  O nas  |  Oferta  |  Galeria  |  Video  |  Zaufali nam  |  Kontakt © Gwardia Gryfa 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio