Bąbelkowa Kraina

POKAZ ARTYSTYCZNY DLA DZIECI

Bąbelkowa kraina to prawdziwy bańkowy spektakl, który zawsze koncentruję uwagę najmłodszych widzów. Pokaz przenosi dzieci do bajecznie barwnego świata prosto z marzeń sennych.

Całość przedstawienia rozgrywa się przy akompaniamencie delikatnej, pozytywkowej melodii w scenografii wypełnionej milionami drobniutkich baniek mydlanych, wypuszczanych przez specjalne urządzenie.

Przedstawienie realizują dwie animatorki w pięknych, błękitnych strojach lub w strojach dobranych do tematyki wydarznia.  Dziewczęta  tańcząc w chmurze malutkich bąbelków, za pomocą swoich magicznych obręczy wyczarowują dla dzieci różnokształtne bańki mydlane. Fruwające w powietrzu, bajecznie barwne mydlane obłoczki to fantastyczna zabawa dla najmłodszych widzów, którzy z radością za nimi biegają, łapiąc je w rączki.

Przedstawienie kończy się oryginalnym i widowiskowym pokazem modelowania gigantycznych baniek. Mydlane chmurki na oczach młodej publiczności przybierają niesamowite kształty – od tęczowych, bańkowych kaskad, po potężne kiście winogron.


Balonowe Zoo

POKAZ POŁĄCZONY Z ZABAWĄ DLA DZIECI Z MOZLIWOŚCIĄ REALIZACJI WARSZTATU TEMATYCZNEGO

Podczas wspólnej zabawy Pan i Pani Clown obdarują dzieci figurkami z balonów. Zabawki powstaną na  oczach małych widzów. Animatorzy wyczarują dla najmłodszych uczestników uroczystości kolorowe pieski, króliczki, potężne ośmiornice i zabawne małpki siedzące na palmach.W Dolinie Tęczy

GRY I ZABAWY DLA DZIECI     

W dolinie tęczy to propozycja zestawu gier integracyjnych łączących program warsztatowy i animacyjny. Ideą tej usługi jest przedstawienie najmłodszym zalet pracy zespołowej. Dzieci odwiedzając dolinę tęczy, będą się nie tylko bawić, ale także rozwijać swoją wrażliwość.

Dwóch clownów zaprosi najmłodszych uczestników uroczystości do zabawy z magicznie kolorową, potężną chustą animacyjną. Wielość form zabaw możliwych do zrealizowania z użyciem tego rekwizytu nie ogranicza kreatywności prowadzącego: zabawa piłką, berek, zabawa czy przejażdżki na płótnie chusty, to tylko niektóre z realizowanych przez naszych animatorów gier. Zabawy z chustą to jedna z najpopularniejszych i cieszących się największym uznaniem form zajęć integracyjnych. Soczyste barwy rekwizytu zawsze skupiają uwagę najmłodszych, a jego wielkość umożliwia pracę z dużą grupą dzieci.

Kontynuacją fascynującej zabawy w krainie barw będzie warsztat żongleski prowadzony przez krasnoludka. Maluchy nauczą się żonglowania piłeczkami, chusteczkami i owocami, rowijając w ten sposób swoje umiejętności manulane. Na zkończenie uroczytości odbędzie się krótki pokaz w wykonaniu młodych  żonglerów. 
Start  |  O nas  |  Oferta  |  Galeria  |  Video  |  Zaufali nam  |  Kontakt © Gwardia Gryfa 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio